Kurumsal Çözüm Ortağınız...

Granül İmalatı ve Orjinal Plastik Hammadde Satışı...

Granül İmalatı

HDPE - LDPE – Polietilen (Pe) plastik maddelerin granül makineleri ile kullanıma hazırlanması işlemleridir. İhtiyaca göre istenilen renkte granül üretimi yapılmaktadır.

Fabrika

Fabrikamız ojinal granül imalatının yanında polietilen ve polipropilen fireleri ayrıştırarak granül üretimi de yapmaktadır.

Yaşanabilir Dünya

Bilinçsiz tüketim sonucu hızla yok olan doğamızı ve barındırdığı doğal ürünlerin korunması için üzerimize düşen görevin bilincindeyiz.

MTM Plastik Kurumsal...

Gaziantep 5. Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 9000m2 kapalı alan ve buna bağlı olarak yeni makina ve techizat yatırımlarıyla da üretim kalitesini artırarak granül imalatında yaklaşık 1000 ton üretim yapmaktadır.

Detay

Granül Tesisimiz

Granül Tesisimiz

Granül Tesisimiz

PET Ayrıştırma Ünitesi

Ürün Gruplarımız

Metoplen PP - Metiplen PE - Granül Detayları
METOPLEN (PP)

Polipropilen PP Metoplen

En yaygın ticari polipropilenin , kristal yapısı düşük yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) arasında bir seviyeye sahiptir. Young modülü (elastizite modülü) de orta seviyededir. Bununla beraber, LDPE den daha az sert ve HDPE den çok daha az gevrektir. Bu polipropilenin ABS gibi mühendislik plastiklerinin yerine kullanılmasına izin verir.

Detay
METIPLEN (PE)

Polietilen PE Metiplen

PE = Polietilen: Polietilen, çok çeşitli ürünlerde kullanılan bir termoplastiktir. İsmini monomer haldeki etilenden alır, etilen kullanılarak polietilen üretilir. Plastik endüstrisinde genelde ismi kısaca PE olarak kullanılır.

Detay

Anadolu’da kapasite ve kalitede 1 numarayız.

 

 

Gaziantep 5.Organize Sanayi Bölgesi’nde 12.000 m² arazi üzerine 9000 m² kapalı alanda plastik geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösterdiklerini vurgulayan MTM Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Mahsereci, Mevcut üretim hatlarına ilaveten kalite ve kapasite yükseltici özellikleriyle Avrupa menşeili yeni üretim hattı yatırımını gerçekleştirdiklerini belirtmiştir. Doğu Anadolu, Orta Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’ da kapasite ve kalitede 1 numarayız. dedi.

 
 

Yönetim Kurulu Başkanı

Bizden Kareler

Sektörde Öncü Firma

PE-PP Granül Üretimi
Geniş Satış Ağı

Geniş Satış Ağı

MTM Plastik hem yurtiçinde hem de yurtdışında müşteri beklentilerini hızlı ve doğru karşılayabilmek için lokal ofisler, acentelikler ve distribütörlükler aracılığı ile pazarlama ve satış ağını organize etmiştir.

Detay

Gelişen Teknoloji

Gelişen Teknoloji

Günümüzde dünyasında teknolojinin inanılmaz hızla yükselişi, firmalar arası rekabeti de arttırarak performansın kesintisiz ve kusursuz hale gelmesini adeta zorunlu hale getiriyor.

Detay

Profesyonel Hizmet

Profesyonel Hizmet

MTM Plastik alanlarında uzman, sertifikalı mühendisleri ile satış öncesi ve satış sonrası sunduğu kaliteli hizmetler ile kurumlar tarafından tercih edilen stratejik iş ortağı olmaya devam ediyor.

Detay

Neden MTM Plastik?

Toplam Kalite Yönetimi
Yenilikler İle Birlikte Yol Almak
Müşteri Odaklı Çalışma
Sürdürülebilir Gelişim