KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ...

Granül İmalatı ve Orjinal Plastik Hammadde Satışı

Hakkımızda

MTM Plastik Geri Dönüşüm Toplama ve Ayırma Kimya Tekstil Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. yaklaşık 20 yıldır plastik sektörünün içindedir. Şirketimiz, 2005 yılında yeni ismiyle üretime başlamış ve granül imalatında ayda yaklaşık 750 ton üretim yapmaktadır. Gaziantep 5. Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 8000m2 kapalı alan ve buna bağlı olarak yeni makina ve techizat yatırımlarıyla da üretimlerini ve kalitesini artırmıştır.

Üretimde en ileri ve Avrupa teknolojileri kullanılmaktadır. Parkur sürekli yenilenmektedir. Malzemeler ayrı ayrı çekilmekte birinci sınıf geri dönüşüm granül hammadde üretilmektedir.

Granül İmalatı

HDPE - LDPE – Polietilen (Pe) plastik maddelerin granül makineleri ile kullanıma hazırlanması işlemleridir. İhtiyaca göre istenilen renkte granül üretimi yapılmaktadır.

Hakkımızda

Fabrika

Fabrikamız ojinal granül imalatının yanında polietilen ve polipropilen fireleri ayrıştırarak granül üretimi de yapmaktadır.

Belgelerimiz

Yaşanabilir Dünya

Bilinçsiz tüketim sonucu hızla yok olan doğamızı ve barındırdığı doğal ürünlerin korunması için üzerimize düşen görevin bilincindeyiz.

Kalite & Çevre Politikamız

Tanıtım Filmimiz

Geleceği önemsiyoruz.

MTM Plastik Geri Dönüşüm Toplama ve Ayırma Kimya Tekstil Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. yaklaşık 50 yıldır plastik sektörünün içindedir.

Hakkımızda

Sipariş Formu

BİR SİPARİŞİNİZ Mİ VAR?

Aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz sipariş formu vasıtası ile metoplen & metiplen siparişlerinizi bize iletebilirsiniz.
Formu göndermeniz doğrultusunda sizinle en kısa zamanda iletişim kuracağız.

Sipariş Formu

Neden MTM Plastik?

MTM Plastik'i seçmenizi gerektirecek nedenleri bir arada topladık.

Toplam Kalite Yönetimi

MTM Plastik müşteri memnuniyetini sağlayan en temel faktörün, hizmet kalitesi olduğunu bilerek bütün faaliyetlerini bu temel faktöre göre düzenlemektedir. Bütün personelini dönüşümlü olarak toplam kalite konusunda eğiterek müşterileri için yapılan hizmetlerin kalitesini yükseltmektedir.

Yenilikler İle Birlikte Yol Almak

MTM Plastik, müşterileri istemiş olsun yada olmasın hizmet kalitesini artırmak için yenilikleri tasarlar ve kendi bünyesinde gerçekleştirerek, müşterilerinin hizmetine sunar. MTM Plastik bu özelliği ile kendi alanında bünyeye kazandırılmaları mümkün olan yeni ürün, hizmet ve teknolojik çözümleri ilk tasarlayanlar arasındadır.

Müşteri Odaklı Çalışma

MTM Plastik faaliyette bulunduğu pazarlara tam olarak odaklanmakta, müşterilerinin taleplerine yüzde yüz uyumlu bir yapı oluşturmaktadır. Her zaman çalışmalarının ve tutumunun müşterilerinin üzerindeki etkisini değerlendirerek müşteri memnuniyetini temel almaktadır.

Sürdürülebilir Gelişim

MTM Plastik, faaliyetlerini sürdürürken, ekonomik ve çevresel boyutlar arasında oluşan köprüyü kuvvetlendirmektedir. Bütün faaliyetlerinde, değer yaratmayı, toplumun ilerlemesini sağlamayı, yaşam ve çevre kalitesi standartlarını yükseltmeyi amaç haline getirmiştir.

ANADOLU'DA KAPASİTE VE KALİTEDE 1 NUMARAYIZ!

Gaziantep 5.Organize Sanayi Bölgesi’nde 12.000 m² arazi üzerine 9000 m² kapalı alanda plastik geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösterdiklerini vurgulayan MTM Plastik Yönetim Kurulu Başkanı, Mevcut üretim hatlarına ilaveten kalite ve kapasite yükseltici özellikleriyle Avrupa menşeili yeni üretim hattı yatırımını gerçekleştirdiklerini belirtmiştir. Doğu Anadolu, Orta Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’ da kapasite ve kalitede 1 numarayız. dedi.

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır.